1. Anasayfa
 2. Tepe Kulesiz Vinçler
 3. QTZ125 (6015) 8T/ 10T

Kule vinci parametreleri QTZ125 (6015)

Maks. Kaldırma Yükü: 8T/ 10T
Model numarası: 6015
Garanti: Makine garantisi için 12 Ay | Temel Bileşenler için 1 Yıl

Özelleştirme: Özelleştirilmiş logo (Min. Sipariş: 1 Takım)
Özelleştirme: Özel paketleme (Min. Sipariş: 1 Takım)
Customization: Grafik özelleştirme (Min. Sipariş: 1 Takım)

Overview

Quick Details

Model: QTZ125 (6015) Tür: Tepe Kulesiz Vinçler
Maks. Yük: 8t/ 10t Pergel Uzunluğu: 60m
Kol Ucundaki Yük: 1.5t Vakıf: fixed
Direk Bölüm Boyutu: 1.8*1.8*2.8/ 1.6*1.6*3m Ana Akor: ∠135*135*12/ ∠180*180*18
Serbest Daimi: 48.5m/ 48.5m Maks. ayakta: 210m/ 210m
Garanti Süresi: 12 ay Marka ismi: DAHAN
Kurulum desteği: Kuruluma yardımcı olması için bir mühendis gönderebilir Satış sonrası servis noktaları: Türkiye, Vietnam, Filipinler, Peru, Suudi Arabistan, Endonezya, Pakistan, Meksika, Rusya, Tayland, Malezya, Kenya, Arjantin, Güney Kore, Şili, BAE, Arjantin, Sri Lanka, Bangladeş, Güney Afrika, Kazakistan, Ukrayna, Kırgızistan , Özbekistan Tacikistan, Kıbrıs
Showroom: Kenya, China Sertifika: CE, ISO, EAC, SGS

Paketleme ve Teslimat

Satış Birimleri: Tek öğe
Tek paket boyutu: 20X20X20 cm
Tek brüt ağırlık: 35000.000 kg

Video açıklaması
ÜRÜN PARAMETRELERİ

Ürün avantajı:

Uzun Ömürlü ve Yüksek Güvenlikli Çelik Yapı. Düz kule vinci, kule tepesinin yüksekliğini azaltmak ve farklı şantiyelerdeki gereksinimleri karşılamak için herhangi bir çekme çubuğu olmadan tasarlanmıştır. Kısıtlı şantiyelerde veya çok kuleli çapraz çalışma sırasında sökme ve takma için özellikle uygundur Kule gövdeleri arasındaki yükseklik farkı, yerden ve maliyetten tasarruf etmek için azaltılabilir.


ÜRÜN DETAYLARI

 • Trolley Mekanizması

  Değişken frekanslı hız ayarı, kararlı ve güvenilir başlatma ve frenleme Düşük bakım oranlı dişli redüktörü Çalışma verimliliği, sıradan troleybüse göre %10 daha yüksektir.

 • Kanca

  Kancanın ağırlığını artırın, kaldırma sırasında halat kaplama etkisini etkili bir şekilde iyileştirin; Kanca kasnağının düşmesini önlemek için yeni yapıyı benimseyin, ipin düşmesi sorununu tamamen çözün. Kancanın çalışmasını kolaylaştırmak için kanca plakası ile çapraz kiriş arasına hareketli bir bağlantı eklenir.


 • Kaldırma Mekanizması

  Hız düzenleme modu: değişken frekanslı motor hız ayarı, Redüktör f610 tipini benimser ve iyileştirme etkisi açıktır; Fren: fren Jiaozuo markasıdır. Tekerlekler dökme çelikten yapılmıştır. Dinamik denge testi. Güvenilir, emniyetli ve dayanıklı frenleme; Çelik tel halat: uzun hizmet ömrü, yüksek güvenlik ve düşük bakım maliyeti.

 • Elektrik Kutusu

  Elektrik kontrol sistemi tasarımı, iş verimliliğini artıran basit, kurulumu ve sökülmesi kolay olan Avrupa gelişmiş frekans dönüştürme + PLC + ağır hizmet fişli elektrik kontrol kutusu tasarım sistemini kullanır.


 • Trolley

  Spor araba kasnağının alt kısmına, döndürme işlemi sırasında yüksek hızlı kaldırmanın neden olduğu tel halat kanalı arızasını temelden çözen yarım daire şeklinde bir koruyucu halka eklenir.

 • Direk bölümü

  Kaynaktan sonra genel işleme, yüksek bağlantı doğruluğu, daha zahmetsiz sökme; Her bölüm, pimleri sökmek için uygun bir dinlenme platformu ile donatılmıştır ve eğimli alüminyum alaşımlı merdiven, tırmanmayı daha güvenli ve emek tasarrufu sağlar.


 • Kabin

  Uygun kurulum, düşük işletme maliyeti ve ürünlerin uzun hizmet ömrü.

 • Teleskopik

  Şasi, kaldırma silindiri ve kaldırma kirişi fabrikadan çıkmadan önce monte edilmiştir ve doğrudan sahada kaldırılabilir.


 • Hidrolik Kaldırma Mekanizması

  Mekanizma ve kriko sistemine yakıt ikmali yapılmış, tel halat sarılmış ve kule vinci kullanıma hazırdır; yerinde kurulum maliyetlerinden tasarruf.

 • Güvenlik koruma cihazı

  Ağırlık sınırlayıcı ve tork sınırlayıcı, bir germe halkası yapısını benimser. Kaldırma, döndürme ve taşıma sınırlayıcısı, uzun hizmet ömrüne sahip dökme alüminyum kasa kullanır ve Guiyang Elektrik Kontrol Fabrikası'ndan gelen ürünleri kullanır.DAHA FAZLA AKSESUARÜretim SüreciÜRÜN UYGULAMASIHakkımızda

Dahan Technology Co., Ltd. kendini kule vinçlerin profesyonel imalatına adamıştır. Firmamız bugüne kadar yaklaşık 50 bin takım kule vinç ve inşaat asansörü imalatı ve satışı gerçekleştirmiştir. 50'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edildik. Ürün portföyümüz, yüksek tavanlı kule vinçler, düz tavanlı kule vinçler, orsa pergel kule vinçler ve inşaat asansörleri gibi 4 ana seri ve 60'ın üzerinde ürün çeşidini içermektedir. Tüm ürünler ISO, CE ve diğer sertifikalara sahiptir.SERTİFİKAMIZMÜŞTERİ ÖRNEĞİŞİRKET SERGİSİPAKETLEME ve TESLİMATFAQ

Q: Ticaret şirketi veya üretici misiniz?
A: biz fabrikayız.

Q : Kurulum ne durumda?
A: Kurulum ve inceleme için sitenize bir mühendis gönderebiliriz.

Q: Teslimat süreniz ne kadar?
A: Peşin ödemeden sonra genellikle 7-15 gün.

Q: Kaç ülkeye gönderildiniz?
A: yaklaşık 30 ülke.


Mesajınızı bize göndermeye hoş geldiniz
 • Şirket Adı:
 • Hangi ürünle ilgileniyorsunuz?
 • *Ekipman için özel gereksinimleriniz nelerdir?
 • *E-Posta:
 • *TELEFON NUMARASI:
 • Adınız:
 • İş Ünvanı:
 • Ürün Adı:

Ana model